Wedstrijdschema

Senioren

Team Speeldatum Aanvang Wedstrijd Plaats Umpire Bardienst
H1 9-3-2019 12:00 Centrale Traning Breda NVT
H1 17-3-2019 14:00 Hoboken Pioneers vs Jeka 1 Antwerpen NVT
H1 23-3-2019 10:00 Driekamp Beveren, Jeka, Orioles Breda BOND Kantinecommissie
H1 24-3-2019 10:00 Driekamp Hoboken Pioneers, Jeka, Orioles Breda BOND Kantinecommissie
H1 31-3-2019 13:00 Jeka1 vs Storks 2 Breda BOND Kantinecommissie
H1 5-4-2019 19:30 Aanvang Competitie

Team Speeldatum Aanvang Wedstrijd Plaats Umpire Bardienst
H2 9-3-2019 12:00 Centrale Traning Breda NVT
H2 17-3-2019 14:00 Jeka 2 vs Nuenen Breda H3
H2 23-3-2019 10:00 Driekamp Beveren, Jeka, Orioles Breda BOND Kantinecommissie
H2 24-3-2019 10:00 Driekamp Hoboken Pioneers, Jeka, Orioles Breda BOND Kantinecommissie
H2 30-3-2019 15:00 Schiedam Breda H1 Kantinecommissie
H2 5-4-2019 19:30 Aanvang Competitie
Team Speeldatum Aanvang Wedstrijd Plaats Umpire Bardienst
H3 9-3-2019
H3 17-3-2019 10:00 Jeka 3 vs Twins Breda H2
H3 24-3-2019 10:00 Toernooi Hawks Dordrecht
H3 31-3-2019 10:00 Toernooi Uden Uden
H3 7-4-2019 Aanvang Competitie
Team Speeldatum Aanvang Wedstrijd Plaats Umpire Bardienst
H4 9-3-2019
H4 17-3-2019 13:00 Kickers vs Jeka 4 Waalwijk H3
H4 24-3-2019 ntb Kantinecommissie
H4 31-3-2019 ntb Kantinecommissie
H4 7-4-2019 15:00 Aanvang Competitie

Junioren

Team Speeldatum Aanvang Wedstrijd Plaats Umpire Bardienst
JH 1 9-3-2019
JH 1 16-3-2019 14:00 Jeka vs Twins Breda
JH 1 23-3-2019
JH 1 30-3-2019 13:30 Jeka vs Roef! Breda H2 ouders junioren
JH 1 Aanvang Competitie

Aspiranten

Team Speeldatum Aanvang Wedstrijd Plaats Scheidsrechter Bardienst
AH 1 9-3-2019 15:00 Gryphons vs Jeka Rosmalen
AH 1 16-3-2019 Jeugkamp Breda
AH 1 17-3-2019 Jeugdkamp Breda
AH 1 23-3-2019 14:00 Jeka vs Neptunus Breda H4 Kantinecommissie/asp ouders
AH 1 30-3-2019 10:00 Toernooi Birds Zoetermeer
AH 1 Aanvang Competitie
Team Speeldatum Aanvang Wedstrijd Plaats Scheidsrechter Bardienst
AH 2 9-3-2019
AH 1 16-3-2019 Jeugkamp Breda
AH 1 17-3-2019 Jeugdkamp Breda
AH 2 23-3-2019 10:00 Toernooi Hawks Dordrecht
AH 2 30-3-2019 10:00 Toernooi Stags Etten Leur
 AH 2 Aanvang Competitie

Pupillen

Team Speeldatum Aanvang Wedstrijd Plaats Scheidsrechter Bardienst
PH 1 9-3-2019
PH 1 16-3-2019 Jeugkamp Breda
PH 1 17-3-2019 Jeugdkamp Breda
PH 1 23-3-2019 10:00 Toernooi Hawks Dordrecht
PH 1 30-3-2019 10:00 Toernooi Birds Zoetermeer
PH 1 Aanvang Competitie
Team Speeldatum Aanvang Wedstrijd Plaats Scheidsrechter Bardienst
PH 2 9-3-2019 11:00 Jeka vs Stags Breda JH 1 ouders pupillen
PH 2 16-3-2019 Jeugkamp Breda
PH 2 17-3-2019 Jeugdkamp Breda
PH 2 23-3-2019 10:00 Toernooi Robur 58 Apeldoorn
PH 2 30-3-2019 10:00 Twins vs Jeka Oosterhout
PH 2 Aanvang Competitie

Beeball

Switch to mobile version