Bestuur en organisatie

Bestuur 2017:

Gecombineerd e-mailadres: bestuur@hscjeka.com

Voorzitter Ryan Angela voorzitter@hscjeka.com
Secretaris Erik Broers  secretaris@hscjeka.comsecretariaat@hscjeka.com
Penningmeester Serge Settels penningmeester@hscjeka.com

Commissies 2017:

Gecombineerd e-mailadres: commissies@hscjeka.com

Sponsor Commissie
Ryan Angela

Serge Settels

sponsoring@hscjeka.com
Technische Commissie
Hans Beekers tc@hscjeka.com
Technische Commissie Jeugd
George Castien tcjeugd@hscjeka.com
Wedstrijdsecretariaat
 Hans Beekers (honkbalveld)

Martine Brandsma (softbalveld)

wedstrijdsecretariaat@hscjeka.com
Kantine Commissie
Veronica Angela
Peter v/d Waals
kantine@hscjeka.com
Materiaal en Accommodatie commissie
Jim Tuit (Accommodatie)

Peter van Eeden (Materiaal)

mac@hscjeka.com

 

materiaal@hscjeka.com

Activiteiten Commissie
  activiteiten@hscjeka.com
ICT
Joost Weber
Marcel Gerrits
ict@hscjeka.com
Club van 50
Serge Settels clubvan50@hscjeka.com
Communicatie Commissie
George Castien
Erik Kluijtmans
Sertley Angela
Naftaly Dix
Serge Settels
Joost Weber
communicatie@hscjeka.com
Switch to mobile version